DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA

8 listopada 2022 roku w świetlicy 0.32 zorganizowaliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. Podczas zajęć dzieci z klas pierwszych 1E, 1F, 1G, 1H zapoznały się z zasadami zdrowego odżywiania. Dowiedziały się, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. Wspólnie z wychowawcami świetlicy przygotowały smaczne i zdrowe kanapki oraz sałatki owocowe. Podczas przygotowywania wspólnego posiłku było dużo radości. Wszystkim dopisywały apetyty, a samodzielnie skomponowane śniadanie smakowało wyśmienicie.

Dziękujemy rodzicom za pomoc i zaangażowanie oraz różnorodność przyniesionych przez dzieci produktów, dzięki czemu przygotowane przez dzieci kanapki były nie tylko smaczne ale też pięknie wyglądające i kolorowe.

Marta Gluchowska
Agnieszka Lodowska