DZIELNICOWY KONKURS TAŃCA SPORTOWEGO “EUFORIA 2022”

6 grudnia 2022 roku w BOK-u odbył się I Dzielnicowy Konkurs Tańca Sportowego Euforia 2022, który ma na celu przede wszystkim konfrontację artystycznych dokonań młodych adeptów sztuki tanecznej oraz integrację i animację społeczności wszystkich dzielnicowych szkół. Pomysłodawcą i organizatorem festiwalu jest Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków, przy współpracy z Białołęckim Ośrodkiem Kultury.

Imprezę otworzyła Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 368 Krystyna Sosnowska, która dodała otuchy występującym, życzyła dobrego odbioru, wielu wzruszeń i wyśmienitej zabawy. Przedstawiła też jury, które oceniało zmagania młodych tancerzy. Mieliśmy okazje podziwiać pomysłowe, różnorodne rozwiązania choreograficzne, kostiumowe i muzyczne. Poziom tancerzy był imponujący i bardzo wysoki.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

KATEGORIA MŁODZIKI
I miejsce SP. 356 klasa 2G

KATEGORIA JUNIORZY MŁODSI
I miejsce “High Fire” SP. 368
II miejsce “Mikołajki” SP. 110, Mini Power SP. 110
III miejsce “Black and White” SP. 31, Besties SP. 110

I miejsce “Moon Lights” SP. 112
II miejsce “Girl Power” SP. 112

KATEGORIA JUNIORZY
I miejsce “Jurandzik” SP. 361
II miejsce “Golden Queens” SP.112

Wygrani zostali uhonorowani upominkami oraz pucharami. Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tanecznych.