“DEUTSCH PLUS”: SPOTKANIA, POKAZY NAUKOWE I KONKURSY

W roku szkolnym 2020/21 nasza szkoła kontynuowała projekt Deutsch Plus odbywający się we współpracy z Goehte-Institut. W pierwszym semestrze odbyły się szkolenia dla nauczycieli, konferencja dla dyrektorów szkół oraz co najważniejsze, lekcje – spotkania on-line oraz konkursy dla uczniów z różnych klas. Uczniowie klasy 7F wzięli udział w spotkaniu ze studentem z Berlina, a uczniowie klasy 5C w pokazach naukowych prowadzonych w języku niemieckim przez pana Joachima Heckera. Były to bardzo ciekawe i inspirujące aktywności.

      

W ramach projektu Deutsch Plus realizowanego we współpracy z Goethe-Institut uczniowie naszej szkoły wzięli w pierwszym semestrze udział w konkursach: “Śpiewamy niemieckie kolędy” oraz “Dlaczego uczysz się języka niemieckiego?”. Na zdjęciach wystąpienia kolędowe uczniów oraz nagrody. Uczniowie bardzo zaangażowali się w śpiewanie i pracę.