AKTYWNIE ZAKRĘCONE KLASY 6 C, D I E

Dnia 10 października 2019 uczestniczyliśmy w “zakreconym” wyjeździe integracyjnym. Punkt 8:45 ruszyliśmy autokarem do Mamut Campu mieszczącego się w oddalonym o ok. 100 km od Warszawy Strzegowie.

Na miejscu zostaliśmy podzieleni na 4 grupy i każda z grup uczestniczyła w 4 blokach tematycznych. Uczyliśmy się robić pizzę, każdy z nas stworzył swoją własną niepowtarzalną kompozycję, strzelalismy z łuku, zjeżdżaliśmy na tyrolce, szukaliśmy odpowiedzi na ciekawe pytania podczas gry terenowej. Oczywiście organizatorzy zadbali o nasze brzuszki, oprócz pizzy mielismy zapewniony pyszny obiad. Mimo deszczowej pogody uśmiech gościł na wszystkich buziach. Do Warszawy wróciliśmy późnym popołudniem, zmęczeni ale zadowoleni.

Więcej w zakładce Galeria.

Skip to content