AKCJA “PACZKA DLA ZWIERZACZKA”

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Nauczyciele.

Po raz kolejny Nasza szkoła bierze udział w zbiórce darów dla “bezdomniaków” ze schronisk. Ta Paczka, choć organizowana na Białołęce już po raz 7, różni się od pozostałych, wcześniejszych wydarzeń.

Pierwsze zwierzaki z ukraińskich schronisk docierają do naszego kraju. W tym trudnym czasie nie zapominamy również o tym, aby pomóc bezbronnym psom i kotom. Dlatego organizujemy “Paczkę dla Zwierzaczka” z myślą o nich. Przez cały tydzień możecie przynosić dary do szkoły.

W sobotę 12.03.2022 w godz. 11-14 wolontariusze będą czekali na Was przed wejściem do budynku szkoły przy ul. Ostródzkiej 175. Zbieramy karmę suchą i mokrą dla psów oraz kotów.

Zawsze Białołęczanki i Białołęczanie licznie wspierali to nasze lokalne wydarzenie. Głęboko wierzymy, że i tym razem możemy na Was liczyć.