AKCJA CHARYTATYWNA KLUBOKAWIARNI ŻYCIE JEST FAJNE

Uczniowie z klasy 7c przyłączyli się do akcji charytatywnej organizowanej przez Klubokawiarnie Życie jest fajne.

Klubokawiarnia to miejsce, które daje pracę dorosłym autystom, a w czasie pandemii stara się wspomagać osoby w kryzysie bezdomności ciepłym posiłkiem, paczkami żywnościowymi i zaopatrzeniem w potrzebne do przeżycia rzeczy. Uczniowie pod czujnym okiem wychowawczyni Pani Kasi i dużym wsparciu rodziców przygotowali paczki, które zostały przekazane osobom potrzebującym. Zachęcamy wszystkich, aby również przyłączyli się do akcji pomocy osobom w kryzysie bezdomności. Lista potrzebnych rzeczy znajduje się na stronie fb Klubokawiarni Życie jest fajne. Czasami wystarczy jeden mały gest, aby choć trochę odmienić czyjś dzień.

Skip to content